[prywatne] Kursy SQL


UWAGA! To ogłoszenie ma więcej niż 3 miesiące. Oferta może być już nieaktualna!

Szczegóły

Witamy w witrynie internetowej firmy Langolian. Realizujemy kursy SQL w bazie Oracle na trzech poziomach zaawansowania. Nasza obszerna oferta ma profesjonalne kursy Microsoft SQL, Firebird SQL, MySQL, MariaDB zarówno dla osób początkujących w których osoba zaczynająca pracę z MS SQL zapozna się z podstawami, takimi jak: znajdowanie , zbieranie, sumowanie , konstruowanie danych z wielu tabel, opanuje umiejętności wstępnego projektowania baz danych, na sporządzaniu raportów i podsumowaniu danych skończywszy , poprzez MS SQL w Oracle średnio zaawansowany , który przeznaczony jest dla kursantów , którzy już teraz poruszają się w językiem SQL , lub programują w innych językach programowania i chcą uzupełnić braki o wątki związane z grupowaniem tabel, łączeniem wyników paru zapytań select i sporządzaniem podzapytań, kończąc na poziomie SQL w Oracle zaawansowany dzięki , któremu kursant przyswoi kompetencje z obszaru aranżowania zaawansowanych raportów i analiz , co da podstawy do zarządzania użytkownikami i obiektami bazy danych, a także do prowadzenia operacji na dużych katalogach danych. W przyszłości przełoży się to na bardziej efektywne wykorzystanie możliwości SQL-a

Jeżeli nie jesteś pewien/pewna od jakiego poziomu powinieneś/powinnaś zacząć kurs MySQL , napisz do nas e-mail-a , a wyślemy Ci do wypełnienia ankietę przedszkoleniową, która po sprawdzeniu przez naszego wykładowcę , pozwoli nam zaproponować Tobie od którego poziomu zacząć szkolenie .
Na naszej stronie znajdziecie szkolenia z programowania w języku PL/SQL w środowisku bazy danych Oracle jak również kurs Administracja bazą danych Oracle.

Na stronie Langolian znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące szkoleń oraz terminów poszczególnych kursów. Szkolenia Microsoft SQL prowadzimy w trybach otwartym , zamkniętym oraz zdalnie, w zależności od zapotrzebowania Klienta i liczebności grup szkoleniowych . Szkolenia SQL realizujemy na terenie całej Polski, kursy otwarte w większych miastach, np. Toruniu, Łodzi Lublinie, Krakowie . Natomiast w przypadku kursów zamkniętych dojeżdżamy do biur naszych Klientów, tu zarówno termin, jak i szczegóły możemy dostosować do potrzeb i poziomu zaawansowania zgłoszonych uczestników.

W przypadku gdy brak czasu ogranicza Państwu możliwość dojazdu na kurs w formie otwartej , zachęcamy do zapisania się na szkolenia w formie zdalnej (oprócz faktu, iż kursanci nie widzą wykładowcy - kamera nie jest wymagana) forma szkoleń online niczym się nie różni od kursów SQL „face to face” . Prowadzący cały czas udostępnia ekran swojego laptopa , natomiast kursanci w miarę potrzeby lub problemu z jakimkolwiek z zagadnień, mają możliwość udostępnienia własnego ekranu.
Nazwa (Usługa) Kursy SQL
Ogłoszenieprywatne
Dodano01.10.2023
TypFirma
StanNowy

Opinie użytkownika(brak)

Dodaj opinię o użytkowniku