[prywatne] Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie


To ogłoszenie jest nowe! Ogłoszenie dodane mniej, niż 30 dni temu.

Szczegóły

Najlepsza wypożyczalnia urządzeń ekstrakcyjnych. Zajmujemy się wynajmem urządzeń do czyszczenia ekstrakcyjnego. W magazynie posiadamy sprzęty piorące producenta Karcher. Wszystkie sprzęty są co jakiś czas serwisowane.

Mamy urządzenia Karcher Puzzi 10/1. Razem z sprzętem przekazuję 2 ssawki: do prania kanap oraz do usuwania brudu z płaskich powierzchni.

Jest możliwość wynajmu na 1 dobę lub cały weekend. Odkurzacz można odebrać bez dodatkowych opłat w biurze przedsiębiorstwa. Na terenie stolicy i podwarszawskich miejscowości np. w Piastowie czy Nieporęcie dowozimy i odbieramy urządzenie wprost do Konsumenta.

Trzeba prać narożniki nie mniej niż raz na 12 m-cy. Dzięki regularnemu czyszczeniu można utrwalić przyzwoity stan narożnika. W środku tapicerki rozmnaża się ogromna ilość roztoczy. Oprócz tego brudna kanapa nie prezentuje się zbyt dobrze.

Specjalistyczne przedsiębiorstwa ze stolicy najczęściej zalecają usuwanie brudu wykładzin metodą ekstrakcyjną. Skupia się na przepłukiwaniu materiału mieszanką wody i detergentu. To łatwa i nad wyraz skuteczna metoda, która idealnie sprawdza się w przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń.

Czy możliwe jest wypranie wszelakich plam z kanapy? Na ogół tak. Starannie przemyślana metoda w połączeniu z profesjonalnym,specjalistycznym odkurzaczem oraz odpowiednimi płynami czyszczącymi pozwala wyeliminować wyjątkowo ciężkie plamy, jakie psuły wygląd dywanu.
Nazwa (Usługa) Wypożyczalnia odkurzaczy piorących - pranie dywanów pranie wykładzin pranie tapicerki w Warszawie
Ogłoszenie prywatne
Dodano 24.05.2021
Typ Firma
Miasto Warszawa
Województwo Mazowieckie
Stan Nowy

Opinie użytkownika(brak)

Dodaj opinię o użytkowniku